• Олімпіада - 2017

  ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

  про проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Теоретична та прикладна психологія"

  4-7 квітня 2017року

   

  Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 9.12.2016 №1495 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2016/2017 навчальному році» на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» з 4 по 7 квітня 2017 р. проводиться ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія» (далі Олімпіада).

  До участі в Олімпіаді запрошуються студенти старших курсів класичних та педагогічних університетів, у яких здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю «Психологія».

  Анкети переможців І етапу Олімпіади (внутрішньої) – 2 студенти від ВНЗ, вважатимуться заявками на участь в Олімпіаді (Додаток 1), надсилаються до базового ВНЗ (надалі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди») до 1 березня 2017 р. на електронну адресу: olimp_psihol_phdpu@ukr.net з позначкою «Олімпіада-2017» у форматі PDF.

  Факт отримання Оргкомітетом заявок буде підтверджено електронним листом на зворотну адресу. У разі неотримання підтвердження просимо додатково звернутися за ' 063-359-04-51 – Герасіна Світлана Вікторівна.

  ІІ етап Олімпіади проходитиме у три тури(Додаток 2):

  І тур – Теоретичний (5 квітня о 13ºº);

  ІІ тур –Прикладний(5 квітня о 16ºº);

  ІІІ тур – Проектний (6 квітня о 10ºº).

  Орієнтована програма проведення Олімпіади (Додаток 4).

  До уваги учасників Олімпіади. До 20 березня необхідно надіслати постер (з позначкою «Олімпіада – Постер»), на вказану електронну адресу. У запропоновану форму (окремий файл до інформаційного повідомлення), подайте інформацію про наукову роботу, яку презентуватимете на Проектному турі, згідно прописаних блоків. Методичні вказівки до оформлення постеру (Додаток 2).

  Робота апеляційної комісії, підведення підсумків Олімпіади, нагородження переможців та їх наукових керівників буде проходити 7 квітня 2017 року.

  Заїзд учасників відбудеться 4 квітня упродовж дня.

  Реєстрація – 5 квітня з 8³° до 9³° у вестибюлі центрального корпусу № 1 /1 поверх/ ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» за адресою:  вул. Сухомлинського, 30.

  Відкриття Олімпіади – 5 квітня о 10ºº у конференц-залі імені Сухомлинського ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди», корпус № 2 /2 поверх/.

  До уваги учасників Олімпіади. Якщо ви прибуваєте до м. Переяслав-Хмельницький 4 квітня (про що вкажете в анкеті), то прямуйте до місця поселення в гуртожиток школи-інтернату за адресою: вул. М. Грушевського, 49.

  Учасникам Олімпіади при собі мати студентський квиток, паспорт, посвідчення про відрядження та наукову роботу на Проектний тур.

  Поселення учасників Олімпіади здійснює оргкомітет. Учасники централізовано поселятимуться в гуртожиток, вартість проживання для студентів становить до 60 грн/доба. Оплата за проживання здійснюється за місцем поселення. Квитанція про сплату вартості проживання надається. За власної ініціативи учасників можливе поселення в готелях міста. Місця у готелях бронюються учасниками самостійно та заздалегідь.

  Готель «Пектораль» – детальна інформація – http://pectoral-hotel.com.ua

  '(04567) 5-53-31, (050) 102-26-25.

  Вартість кімнати – 202-505 грн./доба. Відстань до університету3 км.

  Готель «Артак» – детальна інформація

  http://www.doroga.ua/hotel/Kievskaya/Pereyaslav-Khmeljnickij/Artak/1637.

  ' (04567) 5-17-29, (097) 551-85-32.

  Вартість кімнати – 350-650 грн./доба. Відстань до університету 1 км.

  Витрати на відрядження учасників Олімпіади та супроводжуючих науково-педагогічних працівників, згідно з Положенням про Всеукраїнську студентську Олімпіаду, здійснюються за рахунок навчальних закладів, які відряджають.

  Проїзд до ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди»: від залізничного вокзалу м. Києва до метро «Позняки», «Харківська» або «Чернігівська»; звідти маршрутними таксі (Київ – Переяслав-Хмельницький) до автовокзалу Переяслав-Хмельницького, вартість проїзду 45 грн.; від автовокзалу Переяслав-Хмельницького автобусами № 2, 3, 6, 7, 9, 35 до зупинки «Університет», вартість проїзду – 4 грн.

  Від’їзд учасників – 7 квітня.

  Адреса ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди»: 08400, м. Переяслав-Хмельницький, вул. Сухомлинського, 30.

  Контактні ':(04567) 5-87-92 – деканат факультету педагогіки і психології;

                                  (063) 455-37-00 – декан факультету Ліана Вікторівна Яценко

  (063) 359-04-51 – координатор Світлана Вікторівна Герасіна

  e-mail:olimp_psihol_phdpu@ukr.net

  Share this post

  Leave a comment

  Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

  Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.