Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ ім. Г.Сковороди».

Стаж викладацької діяльності 11 років. Упродовж яких розроблено і впроваджено у навчальний процес програми та їх електронні версії з курсів: «Психологія спорту», «Арттерапія», «Транзактний аналіз у психологічному консультуванні», «Психологія консультування сім’ї», «Психологія праці і підприємницької діяльності», «Психологія працевлаштування», «Конфліктологія».

У 2008 р. пройшла підвищення кваліфікації в рамках проведення VІ сесії Вищої соціально-психологічної служби (ВСПС) за напрямом «Танцювальна терапія».

У 2009 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Психологічні умови формування готовності до трудової діяльності учнів професійно-технічних навчальних закладів».

З 2009 р. по 2013 р. виконувала обов’язки заступника декана факультету педагогіки та психології (ФПП) з виховної роботи.

З 2011 р. співпрацює з Міжнародною громадською організацією Міжнародним фондом «Взаєморозуміння і толерантність», у рамках проекту «Підтримка жертв нацизму в Переяслав-Хмельницькому». З 2015 р. є учасником проекту  «Служба медико-соціальної допомоги людям-жертвам націонал-соціалізму у Переяслав-Хмельницькому….», по реалізації соціально-психологічних тренінгів (СПТ) для учасників клубу «Пам'ять серця».

У 2012 році завершила 4-річну програму навчання в Українській Асоціації Транзакційного Аналізу (УАТА) у галузі психотерапії (Київ).

Має більше 30 наукових публікацій, методичні рекомендації у співавторстві (2009 р.) та  участі у наукових заходах різного статусу.

Нагороджена подякою міського голови м. Переяслав-Хмельницький (2011 р.)